Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi

reklam
Etik ilkelerden ödün vermeden tüm kadromuzla birlikte bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile bölgede öncü sağlık kuruluşu olmak.Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her bir ferdine uluslararası standartlarda ve yasal mevzuatlara uygun olarak ulaştırmaktır.
Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Yenişehir Mahallesi Dr. Şeref İnal Öz Cad. 21100 Yenişehir / Diyarbakır
TelefonTel:0412 2285430
Faxhttps:0412 2285430
E-MailE-Mail:seyyubidh@saglik.gov.tr
Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Nerede
Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Sağlık Hizmetleri,Polikilinik Hizmetleri,Laboratuvar Hizmetleri,Radyoloji Hizmetleri,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri,Morg Hizmetleri,Sağlık Kurulu Hizmetleri
Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -