Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

Hastanemiz, tıbbi alanda sürekli gelişip yenilenen teknolojiyi takip ederek, alanlarında gelişmiş en iyi cihazları kullanarak kaliteye, etik davranışa, hizmet içi personel eğitimine önem vererek toplam kaliteyi ön planda tutarak hastalarımıza güvenilir ve hijyenik bir ortamda gerekli sağlık hizmetini sunarak hasta memnuniyeti sağlamaktır. Zamanında ve güvenilir sağlık hizmeti veren teknolojik donanıma sahip kurumsallaşmasını ileri seviyelere ulaştırmış alanımızda hizmet veren diğer kuruluşlar ile şimdi ve gelecekte rekabet edebilen ve alanımızda referans olan bir kuruluş olmaktır.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mimar Sinan Caddesi İnka 4 Apt.Altı (Levent Askeri Lojmanları Karşısı-Galeria iş merkezi arkası) Yenişehir, Diyarbakır
Telefon 0412 228 16 16
Fax 0412 229 43 23
E-Mail

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Nerede
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Doktorları
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -