Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

Hastanemiz, tıbbi alanda sürekli gelişip yenilenen teknolojiyi takip ederek, alanlarında gelişmiş en iyi cihazları kullanarak kaliteye, etik davranışa, hizmet içi personel eğitimine önem vererek toplam kaliteyi ön planda tutarak hastalarımıza güvenilir ve hijyenik bir ortamda gerekli sağlık hizmetini sunarak hasta memnuniyeti sağlamaktır. Zamanında ve güvenilir sağlık hizmeti veren teknolojik donanıma sahip kurumsallaşmasını ileri seviyelere ulaştırmış alanımızda hizmet veren diğer kuruluşlar ile şimdi ve gelecekte rekabet edebilen ve alanımızda referans olan bir kuruluş olmaktır.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Mimar Sinan Caddesi İnka 4 Apt.Altı (Levent Askeri Lojmanları Karşısı-Galeria iş merkezi arkası) Yenişehir, Diyarbakır
Telefon Tel:0412 228 16 16
Fax Fax:0412 229 43 23
E-Mail E-Mail:…

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Nerede
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Randevu Alma
<pÖzel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
<pÖzel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Doktorları
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -