Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi

Nöroloji dalında Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk, Türkiye’nin ise 7. dal merkezi olan kurumda ikisi yardımcı doçent olmak üzere toplam 4 hekimin görev yapmaktadır. Hekimlerin yanı sıra merkezimizde 30 personel görev almaktadır. 1300 metrekarelik alana sahip merkezimizde EEG ve EMG ile sprial tomografi bulunuyor. Ayrıca uyku laboratuvarı oluşturmaya başladık. Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezinde nöroloji ile ilgili tüm tetkik ve tedaviler, (mr, tomografi, eeg, emg, usg, röntgen, vep emg) yapılmaktadır.

Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Mimar Sinan Cad. No:7 H. Cemal Kaplan Apt. Yenişehir/Diyarbakır
Telefon Tel:0 (412) 223-0553
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi Nerede
Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Radyoloji, Nöroloji
Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi Doktorları
Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -