Özel Diyar Life Hastanesi

Gelişen teknoloji eşliğinde, yüzü daima ileriye dönük, kurumsal bütünlüğünü sağlamış, hep ilkleri başarmış kimliğiyle sınıfında öncü, çalışanlarına ve hastalarına mutluluk veren kaliteli hizmet üretmek ve sunmak. Etik değerlere önem veren, hastaların, hasta yakınlarının ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutan, beklentilerin ötesinde sürekli gelişime açık, çağdaş standartlarda hizmet sunan bir hastaneyiz.
Özel Diyar Life Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Diyar Life Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ali Emiri 1. Sokak No:1 Dağkapı/ Diyarbakır
Telefon Tel:0 412 229 20 05
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:diyarlifehastanesi@hotmail.com
Özel Diyar Life Hastanesi Nerede
Özel Diyar Life Hastanesi Randevu Alma
Özel Diyar Life Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Diyar Life Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Diyar Life Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Diyar Life Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Dermatoloji, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Acil, Radyoloji, Laboratuvar, Nükleer Tıp
Özel Diyar Life Hastanesi Doktorları
Özel Diyar Life Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -