Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

Dünyada en bilinen, en çok tercih edilen ve en güvenilen ilk üç tüp bebek markasından biri olmak. Tüp bebek alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip edip bilime katkıda bulunan, tüm merkezlerde aynı teknolojik standartları koruyan, etik ilkelerden asla vazgeçmeyen, hasta memnuniyeti odaklı, güçlü bir ekip ile uluslararası standartların üzerinde başarılı tedaviler sunarak alanında referans merkez olmak.
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1
Telefon Tel:0 (412) 229-2947
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Mikro TESE, Mikrocerrahi ile Sperm Aspirasyonu (MESA), Perkütan Sperm Aspirasyonu (PESA), IMSI, Mikroçip, Rahim Dinlendirme, Emma ve Alice Testleri, ERA Testi, CD56 Testi, Laparoskopi, Histeroskopi, PGT – Kromozomal Hastalıklar İçin, PGT – Tek Gen Hastalıkları İçin, KKT – Kapsamlı Kromozomal Tarama, aCGH – Kapsamlı Kromozom Taraması, NGS – Kapsamlı Koromozom Taraması, Mitoscore / Mitoskor, CGT – Kisiye Özel Genetik Tarama Testi, Embriyoskop, Prenatal Testler, Embriyo Tıraşlama, Havuz Yöntemi, sORP Testi
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -