Özel Fizyocenter FTR Merkezi

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, ayaktan ya da yatarak tedavi görmekte olan hastalara, güncel, etik ve uluslararası standartlara uygun hizmet vermeyi hedeflemektedir. Teknolojik altyapılı binamızla, uzman doktor kadromuzla, güler yüzlü ve eğitimli çalışanlarımızla amacımız; Diyarbakır’a ve Türkiye’ye en iyi hizmeti sunmaktır.

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyocenter FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cad. No:14/B Bağlar Diyarbakır
Telefon Tel:0 (412) 228-5084
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Nerede
Özel Fizyocenter FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyocenter FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyocenter FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji, Mikrobiyoloji
Özel Fizyocenter FTR Merkezi Doktorları
Özel Fizyocenter FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -