Özel Fizyocenter FTR Merkezi

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, ayaktan ya da yatarak tedavi görmekte olan hastalara, güncel, etik ve uluslararası standartlara uygun hizmet vermeyi hedeflemektedir. Teknolojik altyapılı binamızla, uzman doktor kadromuzla, güler yüzlü ve eğitimli çalışanlarımızla amacımız; Diyarbakır’a ve Türkiye’ye en iyi hizmeti sunmaktır.

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyocenter FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cad. No:14/B Bağlar Diyarbakır
Telefon 0 (412) 228-5084
Fax
E-Mail

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Nerede
Özel Fizyocenter FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyocenter FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyocenter FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

Özel Fizyocenter FTR Merkezi Doktorları
Özel Fizyocenter FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -