DetaGen Genetik Tanı Merkezi

DETAGEN Genetik Tanı Araştırma ve Uygulama Merkezi olarak; Klinik Genetik, Sitogenetik ve Moleküler Genetik alanlarında verdiğimiz hizmetlerin bilim ve tekniğe uygun olarak müşteri beklentilerine cevap verecek şekilde geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi ANA politikamızdır.

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Hakkında İçerikler
DetaGen Genetik Tanı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Tacettin Veli Mah. Deliklitaş Cad. No:12/A PK:38350/Kayseri  
Telefon 0 352 2313123
Fax
E-Mail bilgi@detagen.com.tr

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Nerede
DetaGen Genetik Tanı Merkezi Randevu Alma
DetaGen Genetik Tanı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
DetaGen Genetik Tanı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Mikroarray

-NİPT Testi

-Sitogenetik

-Moleküler Genetik

-Moleküler Sitogenetik

-Hasta Muayene

-Laboratuvar Hizmetleri

-Genetik Danışmanlık

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Doktorları
DetaGen Genetik Tanı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -