Özel Erciyes Hastanesi

reklam

Özel Erciyes Hastanesi olarak misyonumuz, sağlık hizmetlerinde insanlığın güvenini kazanmak ve bu güvenin devamlılığını sağlamak. Özel Erciyes Hastanesi olarak vizyonumuz, uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunan, öncelikli tercih edilen, güvenilir, referans kuruluş olmak; bilgi, beceri ve duyarlı hizmet anlayışıyla, farklılık yaratarak tüm insanlığa ulaşmak.

Özel Erciyes Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Erciyes Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46, Melikgazi – Kayseri 
TelefonTel:0 (352) 222 41 42
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@erciyeshastanesi.com.tr

Özel Erciyes Hastanesi Nerede
Özel Erciyes Hastanesi Randevu Alma
Özel Erciyes Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Erciyes Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Erciyes Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Erciyes Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ayrıntılı ve 4 Boyutlu Ultrason, Bilgiyarlı Tomografi, EEG-EMG, Efor Testi, Ekokardiyografi (Eko), Emar (MR), Taş Kırma (ESWL), Fizik Tedavi Ünitesi, Gastroskopi Kolonoskopi, Genel ve Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, Holter Uygulaması, Kemik Dansitometre, Koroner Anjiografi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Kvc Yoğun Bakım Ünitesi, Merkezi Laboratuvar, Odyometri – İşitme Denge Merkezi, Rhinolight, Röntgen Skopi, Transfüzyon Ünitesi, Ultrasonografi (USG), Yeni Doğan Bakım Ünitesi
Özel Erciyes Hastanesi Doktorları
Özel Erciyes Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -