Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi

Etik ilkelerden asla taviz vermeden, Diş Hekimliğindeki tüm uzmanlık dallarında, erken teşhis ve tedaviye yönelik güncel-modern yöntemlerle, kaliteli, seçkin ve uzman kadrosu ile bilimsel ve teknolojik bütün gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, hasta haklarına karşı saygılı, ulusal ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark oluşturarak Ağız ve Diş Sağlığında bir dünya markası olmaktır. Kayseri Özel Uzman Diş Hastanesi olarak koruyucu –önleyici ve tedavi edici hekimlik çalışmalarına özen göstermek, bu konuda toplumun herkesimini bilinçlendirmek, mükemmeliyet ve memnuniyet odaklı ve güvenilir sağlıklı bir hayat ortağı olmaktır.

Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tacettin Veli Mahallesi, Özer Sokak 38050 Merkez/Kayseri  
Telefon 0 (352) 220-9900
Fax
E-Mail

Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi Nerede
Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Protez ve Köprü

-Periodontoloji

-Pedodonti

-Ortodonti

-Oral Diagnoz ve Radyoloji

-Kanal Tedavisi

-İmplant

-Dolgu Tedavisi

-Çene Cerrahisi

Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesi Doktorları
Uzman Diş Ve Ağız Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -