Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Kayseri ve Orta Anadolu’daki tüm kadınlarımızın ergenlikten-anneliğe, annelikten-menopoz dönemine kadar bütün bedensel ve ruhsal sıkıntılarını tıp bilminin ışığında çözüme ulaştırmak. – Gelişmiş teknolojik donanımlara ve bunları kullanabilecek bilimsel yeterliliğe ulaşmış, mutlu sağlık çalışanlarına sahip olmak. – Çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş duyarlı hastane yönetimi oluşturmak. – Güvenlik koşulları sağlanmış temiz ortamda, hastaların ihtiyaçlarını ve beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayarak, sağlık hizmetlerinde hedeflenene kaliteyi birlikte yakalamak. – Teknolojik alt yapıyı çağın son gelişmeleri ışığında tutarak , en yeni tedavi işlemlerini uygulayan öncü sağlık kuruluşu olmak.

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58 Melikgazi/KAYSERİ  
Telefon 0 352 222 61 61
Fax 0 352 222 22 52
E-Mail bilgi@humahastanesi.com.tr

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Nerede
Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Randevu Alma
Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Genel Cerrahi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Yenidoğan Yoğun Bakım

-Tüp Bebek Merkezi

-Tanı ve Görüntüleme

-Acil Sağlık Hizmetleri

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Doktorları
Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -