Cide ilçe Devlet Hastanesi

“KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ HERKESİN HAKKIDIR.” İnancı ile Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek bölgede lider hastane olmak.Sunduğu hizmetin Kalitesi, Hijyeni ve Güvenilirliği ile bölgede örnek gösterilen hastane olmak.

Cide İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Cide İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kasaba Mahallesi Hastane Sok. No:43  
Telefon 0 366 866 14 21
Fax 0 366 866 32 78
E-Mail kastamonudhs5@saglik.gov.tr

Cide ilçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Cide İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Cide İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Cide ilçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Cide İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Cide ilçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Cide İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Psikolog

-Anestezi Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Acil Birimi

-Aile Hekimliği Kliniği/Polikliniği

-Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği/Polikliniği

-İç Hastalıkları Kliniği/Polikliniği

Cide İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Cide ilçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -