Azdavay İlçe Devlet Hastanesi

“KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ HERKESİN HAKKIDIR.” İnancı ile Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek bölgede lider hastane olmak.Sunduğu hizmetin Kalitesi, Hijyeni ve Güvenilirliği ile bölgede örnek gösterilen hastane olmak.

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Azdavay İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Karşıyaka, No:, Azdavay Daday Yolu No:72, 37750 Azdavay/Kastamonu  
Telefon  (0366) 717 10 14
Fax
E-Mail

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Azdavay İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Azdavay İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Laboratuvar Birimi

-Röntgen Birimi

-Hemodiyaliz birimi

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Aile Hekimliği

-İç Hastalıkları

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Azdavay İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -