Gölbaşı Devlet Hastanesi

reklam
https://adiyamangolbasidh.saglik.gov.tr/TR,15191/vizyonumuz.html
Gölbaşı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gölbaşı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Yenikent Mahallesi Hastane Caddesi No:14 Gölbasi Devlet Hastanesi / Gölbasi / ADIYAMAN
TelefonTel: 0 (416) 781 61 33tel.png Tel : 0(416) 451 21 81
Fax0 (416) 781 61 15
E-MailE-Mail:adiyamandhs3@saglik.gov.tr
Gölbaşı Devlet Hastanesi Nerede
Gölbaşı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gölbaşı Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gölbaşı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gölbaşı Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gölbaşı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Üroloji,Göz Hastalıkları,Ortopedi ve Travmatoloji,Anestezi ve Reanismasyon,Dahiliye,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Nöroloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Psikiyatri,Radyoloji,Diyaliz,Evde Bakım Hizmetleri,
Gölbaşı Devlet Hastanesi Doktorları
Gölbaşı Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -