Özel Marash Life Hospital Hastanesi

Kaliteli sağlık hizmetini hastalarımıza ulaştırarak bölgemizde öncülük üstlenen sağlık merkezi olmayı hedeflemek, mükemmeliyet odaklı ve güvenilir bir kurum olarak bölgesine hizmet vermek.Tüm sağlık hizmetlerinde uzmanlaşarak tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojilerini öncelikle Kahramanmaraş ve bölgesinde sağlık hizmeti bekleyen hastalara en iyi şekilde hizmet etmektir.
Özel Marash Life Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Marash Life Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yörükselim Mah. 12 Şubat Cad. No:11 Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ
Telefon Tel:0 344 225 95 95
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Marash Life Hospital Hastanesi Nerede
Özel Marash Life Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Marash Life Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marash Life Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Marash Life Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marash Life Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Tıbbi Birimlerimiz, Acil Servisi, Anestezi, Beslenme & Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yetişkin Yoğun Bakım
Özel Marash Life Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Marash Life Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -