Özel Fizyomer Tıp Merkezi

Toplumu oluşturan bireylerin sağlık alanında yaşam kalitesini yükseltmek ve bu amaçla koruyucu, iyileştirici ve rehabilite edici sağlık uygulamalarını bireylere ve topluma maksimum kalite ile ekonomik ve sürdürülebilir koşullarda sunmaktır.Fizyomer, sunduğu modern tıp uygulamalarıyla hasta ve yakınlarının memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamayı; profesyonel ekip ve modern donanımlarıyla Türkiye’de ve dünyada referans alınan bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyomer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Sazova Mh. Doğanay Sk. No:1 Tepebaşı/Eskişehir  
Telefon Tel:(0222) 211 40 40 444 6 904
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@fizyomer.com.tr

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Nerede
Özel Fizyomer Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyomer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyomer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Check-Up, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Ortopedi, Radyoloji, Beslenme ve Diyetetik, Pediatrik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon, El Rehabilitasyonu, Geriatrik Rehabilitasyon, Sporcu Rehabilitasyonu, Romatizmal Hastalıklar, Koah (Astım), ESWT (Topuk Dikeni) Rehabilitasyonu, Manyetik İnkontinans Koltuğu, Platelet/Trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma PRP, Nörolojik ve Pediatrik Ses Terapisi ile Nöroplastisite Beyinsel Gelişim Eğitimi, Ozon Terapi Ünitesi
Özel Fizyomer Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fizyomer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -