Bayburt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.
Bayburt Ağız VeDiş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Bayburt Ağız VeDiş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Tuzcuzade Mah. Vali Nihat Üçyıldız Caddesi No:13 / BAYBURT
TelefonTel:0 458 211 49 78
Fax0 458 211 45 09
E-MailE-Mail:bayburtadsm@gmail.com
Bayburt Ağız VeDiş Sağlığı Merkezi Nerede
Bayburt Ağız VeDiş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bayburt Ağız VeDiş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bayburt Ağız VeDiş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Röntgen,Protez Laboratuarı,Sterilizasyon Birimi,Poliklinikler,Engelli Polikliniği,Hasta Kabul,Evde SAğlık Hizmetleri,Genel anestezi Altında Diş Çekimi ve Tedavisi,
Bayburt Ağız VeDiş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -