Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İlimiz başta olmak üzere sağlık hizmeti sunulan resmi veya özel sosyal güvenlik sahibi tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı hastalara gerekli sağlık hizmeti sunarken onların ve yakınlarının memnuniyetini önemsemeyi ilke edinerek, ekibi ve altyapısıyla Bölgemizde model oluşturacak sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekte oluşabilecek değişimleri görebilmesi ve etkilerini doku anlaşmazlığı olmaksızın yaşayabilmesi ve rekabet gücünü artırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü, varmak istediği ideallerini, halkımızın hak ettiği; nitelikli, çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetleri üretmektir.

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Karşıyaka Mahallesi Halit Zarbun Sokak No:5 MERKEZ / GÜMÜŞHANE  
Telefon 0456 213 57 58 – 0456 213 57 40
Fax 0456 213 13 50
E-Mail gumushane.adsm@saglik.gov.tr

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Semt Poliklinikleri

-Özellikli Hizmetler

-Diş Protez Tedavi ve Hizmetleri

-Nöbet Polikliniği

-Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

-Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -