Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi

https://askaledh.saglik.gov.tr/

Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Bahçelievler Mah. Aşkale/ERZURUM  
Telefon Tel:0 442 415 19 23
Fax https:0 442 415 88 88
E-Mail E-Mail:askale.dh@saglik.gov.tr

Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, Aile Hekimliği Polikliniği, Acil Servis, Diş Poikliniği
Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -