Köse İlçe Devlet Hastanesi

Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekte oluşabilecek değişimleri görebilmesi ve etkilerini doku anlaşmazlığı olmaksızın yaşayabilmesi ve rekabet gücünü artırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü, varmak istediği ideallerini, halkımızın hak ettiği; nitelikli, çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetleri üretmektir.İlimiz başta olmak üzere sağlık hizmeti sunulan resmi veya özel sosyal güvenlik sahibi tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı hastalara gerekli sağlık hizmeti sunarken onların ve yakınlarının memnuniyetini önemsemeyi ilke edinerek, ekibi ve altyapısıyla Bölgemizde model oluşturacak sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Köse İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Köse İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mahalle Aydın Doğan Caddesi Dr. Sezgin DEMİR Sokak No:63 KÖSE / GÜMÜŞHANE
Telefon Tel:0 456 411 51 55
Fax Fax:0 456 411 56 28
E-Mail E-Mail:gumushane.kosetsm@saglik.gov.tr
Köse İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Köse İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Köse İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Köse İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Köse İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Köse İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Evde Sağlık Bakım Hizmetleri, Laboratuvarlar
Köse İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Köse İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -