Erzincan Tercan Devlet Hastanesi

İNSANLIĞIN EN TEMEL HAKKI OLAN SAĞLIK HİZMETİNİ, BİLİMSEL GELİŞMELERİ TAKİP EDEN VE TEKNOLOJİYİ BERABERİNDE KULLANABİLEN BİR EKİP ANLAYIŞI İÇERİSİNDE, HİZMET ALANLARIN VE ÇALIŞANLARIN MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK, SAYGILI, EŞİT VE GÜLER YÜZLÜ BİR ŞEKİLDE HASTALARIMIZA SUNMAKTIR. ULUSLARARASI STANDARTLARDA BİR SAĞLIK HİZMETİ VEREN , AYNI ZAMANDA ÇAĞDAŞ TIBBIN İNSAN VE TEKNOLOJİ GÜCÜNÜ BÜNYESİNE ALMIŞ, HASTA HAKLARINA SAYGILI,REFERANS BİR HASTANE OLMAKTIR.

Erzincan Tercan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzincan Tercan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kazım Karabekir Mahallesi Kervansaray Caddesi No:3 Tercan /ERZİNCAN  
Telefon Tel:0446 441 30 97
Fax https:0446 441 32 42
E-Mail E-Mail:erzincandhs9@saglik.gov.tr

Erzincan Tercan Devlet Hastanesi Nerede
Erzincan Tercan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzincan Tercan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Erzincan Tercan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzincan Tercan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Erzincan Tercan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Tıbbi Birimler, İdari Birimler, Bilgi İşlem Birimi, Çalışan Hakları ve Güvenliği Birimi, Personel Listesi, Özellikli Birimler
Erzincan Tercan Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzincan Tercan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -