Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesisimiz ve uzmanlaşmış kadromuzla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.

Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ataköy mahallesi Laleli Caddesi No:22/1 Çaykara Trabzon  
Telefon 0 462 626 50 42-0 462 626 53 38
Fax 0 462 626 50 39
E-Mail trabzonrhh1@saglik.gov.tr

Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Nerede
Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Psikiyatri Polikliniklerimiz

-Acil Birimi

-Psikiyatri Kliniklerimiz

Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Trabzon Ataköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -