Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi

Sunduğumuz Sağlık Hizmeti Standartlarının yükseltilmesi için tüm olanakları eksiz kullanmak, tecrübeli ve alanında yetkin uzman kadromuzla, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bölgemizin referans hastanesi olmaktır.Hizmeti alan ve sunanları memnun eden, Yeniliklere açık, Uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, Güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak.

Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Orta Mah. Dr. İbrahim Gökçe Cad. No:114 ARPAÇAY /KARS  
Telefon 0 (474) 281-29 67
Fax 0(474)281-30 97
E-Mail arpaçaydh@saglik.gov.tr

Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI

-AİLE HEKİMİ POLİKLİNİĞİ

-DİŞ POLİKLİNİĞİ

-ACİL SERVİS

-Evde Bakım Polikliniği

Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Arpaçay İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -