Ardahan Devlet Hastanesi

Saygınlığı ve güvenirliği ile ön plana çıkan , hastalar ve sağlık çalışanları tarafından öncelikli tercih edilen, ülkemizde ve uluslar arası alanda örnek alınan lider sağlık kurumu olmaktır.Hastanemize başvuran her bireye güler yüzlü ve insan haklarına saygılı, katılımcı personelimizle birlikte hizmet veren, hizmeti alan ve sunanların memnuniyetini sağlayan, yeniliklere açık, etik ilkelerden asla ödün vermeden çalışan, seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişimleri takip eden, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı devam ettirmektir.
Ardahan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ardahan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :İnönü mah. Sugöze Mevkii Göle Yolu Üzeri Ardahan Devlet Hastanesi • ARDAHAN
Telefon Tel:(0478) 211 30 44 – (0478) 211 28 21 – (0478) 211 35 00 (0478) 211 2909 – (0478) 211 5448
Fax (0478) 211 31 12
E-Mail E-Mail:ardahandhs1@saglik.gov.tr
Ardahan Devlet Hastanesi Nerede
Ardahan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ardahan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ardahan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Poliklinikler, Servisler, Yoğun Bakım, Yeni Doğan, Ameliyathane, Doğumhane, Laboratuvar, Radyoloji, Hemodiyaliz, Kan Merkezi, Odyometri, Üroflowmetri, Endoskopi, Evde Sağlık, Efor, EKG, E.E.G, E.M.G, SFT
Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -