Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İlimizdeki tek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olma sorumluluğu ile teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek Hizmet Kalite Standartlarımızı en üst düzeye çıkarabilmek, eğitim ve sağlık taramalarıyla ağız ve diş sağlığını toplum bilincine yayılmasını temin etmek.Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, bilimsel ve etik kurallara uygun olarak, güler yüzlü ve profesyonel bir anlayışla, ekip ruhu içerisinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmetlerini topluma sunmaktır.

Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Başbakanlık Toki Yeni Şehir Mahallesi Kars/Merkez  
Telefon 0 474 213 58 91 – 92
Fax 0474 213 58 93
E-Mail kars.adsm@saglik.gov.tr

Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
  Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
  Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -