Ardahan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Çağdaş, kurumsal bir anlayışı benimsemiş, nitelikli kadromuzla hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak. Sağlık hizmeti sunduğumuz tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hasta sahibi ve yakınları ile merkezimiz arasında bilgi iletişim akışının sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti sürekli hak getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, modern tıbbi donanımla birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunumu sağlamayı temel prensibimiz olarak görmekteyiz.İnsana ve Topluma karşı sorumluluğumuzu, kaliteli hizmet anlayışımız ve teknolojik yeniliklerle birleştirerek, Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinde güven ve huzurun ilk adresi olmak.
Ardahan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Ardahan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :İnönü Mah. PR.DR. Abdulmecit Doğru Cad. Sağlık Kompleksi ARDAHAN
TelefonTel:(0478) 211 5972 – (0478) 211 5918
Fax(0478) 211 6149
E-MailE-Mail:ardahan.adsm@saglik.gov.tr
Ardahan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Ardahan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ardahan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ardahan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Radyoloji,Laboratuvar,Poliklinikler,Evde Sağlık Birimi
Ardahan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -