Digor İlçe Devlet Hastanesi

Sunduğumuz Sağlık Hizmeti Standartlarının yükseltilmesi için tüm olanakları eksiz kullanmak, tecrübeli ve alanında yetkin uzman kadromuzla, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bölgemizin referans hastanesi olmaktır.Hizmeti alan ve sunanları memnun eden, Yeniliklere açık, Uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, Güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak.

Digor İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Digor İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres KÜMEKÜME EVLERİ DİGOR /KARS  
Telefon 0 (474) 311 21 27
Fax 0 (474) 311 23 71
E-Mail karsdhs1@saglik.gov.tr

Digor İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Digor İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Digor İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Digor İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Digor İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Digor İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Digor İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL SERVİS

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-DİŞ POLİKLİNİĞİ

-AİLE HEKİMLİĞİ POLİKLİNİĞİ

-DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

-LABORATUVAR

Digor İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Digor İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -