Ardahan Göle Devlet Hastanesi

Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin hasta hakları ve etik ilkeler ilkeler doğrultusunda günlük yaşam gereksinimlerinin karşılandığı, yaşam kalitesinin artırıldığı, çalışan hasta ve yakınlarının memnuniyetlerinin sağlandığı, kaliteli ve kapsamlı sağlık uygulamalarını belirli bir sistem dahilinde ve kesintisiz aynı nitelikte yapılması. Hastanemize başvuran her bireye güler yüzlü, insan haklarına saygılı,ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa sürede karşılanarak, hizmeti alan ve sunanların memnuniyetinin sağlanarak, yeniliklere açık,uluslar arası standartlar ve hukuki esaslara uygun, evrensel insani değerleri benimseyen ve uygulanabilir kılan etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden,güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak.

Ardahan Göle Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ardahan Göle Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Göle Devlet Hastanesi Kubilaybey Mah. Çevreyolu Sok. No:1/2 Göle /ARDAHAN  
Telefon 0 478 411 20 13
Fax 0 478 411 27 22
E-Mail

Ardahan Göle Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ardahan Göle Devlet Hastanesi Nerede
Ardahan Göle Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ardahan Göle Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ardahan Göle Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ardahan Göle Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ardahan Göle Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Ardahan Göle Devlet Hastanesi Doktorları
Ardahan Göle Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -