Pazarcık Devlet Hastanesi

reklam

Toplum sağlığına katkıda bulunmak ilkesiyle, hizmet verdiğimiz tüm branşlarda; hasta ve hasta yakınlarına çağdaş, güvenilir, kişiye ve çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkı sağlayan, sürekli yenilenerek kendini geliştiren, tercih edilen bir sağlık hizmeti sunmaktır.Katılımcı, paylaşıma açık, sürekli gelişen çağdaş ekip ruhu ile profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışının hakim olduğu bir kurum kültürü oluşturmak Hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilerek ölçülebilir şekilde geliştirilmesini sağlamaktır.

Pazarcık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Pazarcık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Ahmet Bozdağ Mahallesi Ahmet AKSU caddesi Pazarcık /Kahramanmaraş 
TelefonTel:0344 311 31 39
FaxFax:0344 311 30 05
E-MailE-Mail:kahramanmarasdhs8@saglik.gov.tr

Pazarcık Devlet Hastanesi Nerede

Pazarcık Devlet Hastanesi Randevu Alma

Etimessgut Pazarcık Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Pazarcık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Etimessgut Pazarcık Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Pazarcık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Çocuk Gelişimi Polikliniği, Pskiyatri Polikliniği, Anestezi Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Göz Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği, Deri ve Zührevi Hastalıkları Polikliniği, K.B.B. Polikliniği, Kadın Hastalıkları Ve Kadın Doğum Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Acil Servis Polikliniği, Radyoloji Polikliniği, Klinikler, EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ, Hemodiyaliz Birimi, Laboratuvar Birimi, Radyoloji Birimi, EMG, Yoğun Bakım, İŞITME VE TARAMA TEST ÜNITESI, Fizik Tedavi, Alerji Testi, Bronoskopi, Endoskopi, Solunum Fonksiyon Testi, Mamoğrafi, Acil Sağlık Hizmetleri

Pazarcık Devlet Hastanesi Doktorları

Etimessgut Pazarcık Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -