Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Uluslararası standartlarda kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir sağlık hizmeti sunan, yenilikçi ve öncü uygulamaları hayata geçiren, nitelikli ekibi ile gelişmiş teknolojiyi kullanan, tercih edilen, ulusal düzeyde örnek alınacak bir sağlık kuruluşu olmak. Mesleki ahlak kurallarına uyan, sorumluluklarının bilincinde, hasta haklarına saygılı, sağlık personelinin haklarına duyarlı, hasta ve çalışanlarının memnuniyetini önemseyen, çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, öncü uygulamaları ile referans bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmak ve profesyonel, güler yüzlü ve güvenilir personel kadrosuyla sağlık hizmetini sunmak.

Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. Dr. Kazım Arslan Bulvarı. No:55 MERKEZ / YOZGAT  
Telefon 0(354) 217 32 68-69-0(354) 217 99 11
Fax 0(354) 217 53 79
E-Mail yozgatdishastanesi@gmail.com

Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Nöbet Polikliniği

-Muayene Hizmetleri

-Endodonti (Kanal tedavisi)

-Tedavi Hizmetleri

-Protez Hizmetleri

-Cerrahi Hizmetler

-Ortodontik Tedavi

-Periodontoloji

Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -