Şefaatli Devlet Hastanesi

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen; hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sorumluluğunun bilincinde, öncü ve yenilikçi uygulamaları ile “Örnek bir hastane” olma özelliğini sürdürmektir.Hastalarımıza gelişen tıbbi teknoloji ve uzman kadrosu ile doğru teşhis, hızlı tedavi sağlayarak; deneyimli, güler yüzlü yaklaşımı ilke edinmiş uluslararası kalite standartlarında hizmet veren personelimiz ile hastalara üstün hizmet sunarak bizden memnun olan hasta ve hasta yakını memnuniyetini artırmaktır.

Şefaatli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Şefaatli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mah. Sağlık Caddesi No:7 Şefaatli/YOZGAT  
Telefon 0 354 564 30 15
Fax 0 354 564 1705
E-Mail yozgatdhs10@saglik.gov.tr

Şefaatli Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Şefaatli Devlet Hastanesi Nerede
Şefaatli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Şefaatli Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şefaatli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şefaatli Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Şefaatli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Cerrahi Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

-Aile Hekimliği 

-Acil Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Diyet Polikliniği

-Hemodiyaliz Ünitesi

-Evde Sağlık Birimi

-Sterilizasyon Ünitesi

-Laboratuvar

-Röntgen

-Eczane

-Doğumhane

-Yenidoğan işitme Tarama

Şefaatli Devlet Hastanesi Doktorları
Şefaatli Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -