Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi, Yozgat şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Karatepe Mahallesi İnan Cad. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Karşısı No:1-2/Yozgat  
Telefon 0 (354) 217-8071
Fax
E-Mail

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -