Bozok Üniversitesi EAH

Hizmet sunduğumuz kişilerin ihtiyaç ve beklentilerini, alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, hasta ve çalışan güvenliğini önceleyerek kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak. Sağlık hizmetlerinde, yüksek kalite seviyesinin sürekliliğini sağlayarak; hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, uluslararası alanda güvenilir ve tercih edilen, seçkin bir model olmak.
Bozok Üniversitesi EAH Hakkında İçerikler
Bozok Üniversitesi EAH İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adnan Menderes Bulvarı No:44
Telefon Tel:(0354) 212 70 50 / 212 70 60
Fax Fax:(0354) 217 10 72
E-Mail E-Mail:hastane@bozok.edu.tr
Bozok Üniversitesi EAH Nerede
Bozok Üniversitesi EAH Randevu Alma
Bozok Üniversitesi EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bozok Üniversitesi EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bozok Üniversitesi EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bozok Üniversitesi EAH Bölümleri ve Servisleri
Aile Hekimliği Polikliniği, Adli Tıp Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahi Polikliniği, Çocuk Cerrahisi Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Polikliniği, Dermatoloji Polikliniği, Endokrinoloji Polikliniği, Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Göğüs Cerrahi Polikliniği, Göğüs Hastalıkları Polikliniği, Göz Hastalıkları Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Kadın Hastalıkları Polikliniği, Kalp Damar Cerrahisi Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Kalp Damar Cerrahisi Polikliniği, Kbb Polikliniği, Nefroloji Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Ortopedi ve Tramvoloji Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Üroloji Polikliniği
Bozok Üniversitesi EAH Doktorları
Bozok Üniversitesi EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -