Özel Sorgun Güven Hastanesi

Hastanemiz 2008 yılında Tıp Merkezi olarak başlamış 2013 yılında hastaneye dönüştürülerek yeniden hizmete girmiştir. Hastanemiz 30 yataklı olup yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım ve 2 ameliyathane ile faaliyet göstermektedir. Sunduğumuz sağlık hizmetleri ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, bireylerin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri grubun her noktasından, belli standarlarda sunmayı ilke edindik. Deneyimli ve güler yüzlü uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibi ile; doğru tanı uygun tedavi, yeterli bilgi akışı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmek ve hizmette yüksek standartlara erişme arzusu ile sağlıklı bir yaşam sunmayı amaçlıyoruz.

Özel Sorgun Güven Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sorgun Güven Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Çay Mah. Muzaffer Çetin Cad. No:14 Sorgun/Yozgat
Telefon 0 (354) 415-4505
Fax
E-Mail

Özel Sorgun Güven Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sorgun Güven Hastanesi Nerede
Özel Sorgun Güven Hastanesi Randevu Alma
Özel Sorgun Güven Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sorgun Güven Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sorgun Güven Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sorgun Güven Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Biyokimya

-Radyoloji

-Patoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

-Yoğun Bakım

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Sorgun Güven Hastanesi Doktorları
Özel Sorgun Güven Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -