Yenikent Devlet Hastanesi

Hastaların ve çalışanların memnuniyetini önemseyen, çağdaş bilgi ve ileri teknolojiyi kullanan insan haklarına ve çevreye duyarlı uygulamalarıyla ölçüm ve analize dayalı kaliteli sağlık hizmeti sunmak.“En üstün hizmet insana hizmettir” anlayışıyla; Çağdaş altyapısı ve Tıp Bilimindeki yenilikleri sürekli takip eden üstün nitelikli ekibi ile Türkiye‘ ye model oluşturup, referans gösterilen hastane olmayı hedeflemektedir.

Yenikent Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Yenikent Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Karaman Mah., M. Cahit Kıraç Bulvarı, 54050 Adapazarı/Sakarya  
Telefon 0264 221 35 00
Fax 0264 221 35 32
E-Mail sakaryadhs8@saglik.gov.tr

Yenikent Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Yenikent Devlet Hastanesi Nerede
Yenikent Devlet Hastanesi Randevu Alma
Yenikent Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yenikent Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yenikent Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Yenikent Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://yenikentdh.saglik.gov.tr/
Yenikent Devlet Hastanesi Doktorları
Yenikent Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -