Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi

Üst düzey koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetini, ekonomik koşullarda, alanında uzmanlaşmış kadrolarla topluma sunmak.Hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeyde tutarak, ileri tıbbi ve bilişim teknolojilerini deneyimli kadrolarıyla hastalarına sunan ve tıbbi etik ilkelerine saygılı, hem ülkemizde hem de dünyada referans gösterilen kurumlardan birisi olmak.
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fevzi Çakmak Mah. Akınsel Sok. No:1 Tepebaşı Eskişehir
Telefon Tel:444 2 026 | 0 222 211 0 211
Fax Fax:0222 211 0 212
E-Mail E-Mail:info@gurlife.com.tr
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi Nerede
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi Randevu Alma
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cocuk Sağlığı ve Hastalıkları, EECP Ünitesi, Enfeksiyon Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Geleneksel Tamamlayıcı Tıp, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar Hizmetleri, Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Radyoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi Doktorları
Özel Eskişehir Sakarya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -