Özel Çınar Diyaliz Merkezi

21 Mart 2006 günü kurulan ve şirketimizin bir faaliyeti olan diyaliz merkezimiz, Temmuz ayında hasta almaya başlamıştır. Merkezimizin, kurucularının tamamı doktor olup, dört ortağı aynı zamanda Diyaliz Hekimidir. Merkezimiz bünyesinde Dahiliye Uzmanımız (Diyaliz Sertifikalı), tam gün çalışan Pratisyen Hekimlerimiz (Diyaliz Sertifikalı), Diyetisyenimiz, Diyaliz teknikerlerimiz, diyaliz teknisyenlerimiz ve yeterli sayıda Hemşiremiz (Diyaliz Sertifikalı) mevcuttur. Ayrıca Servis şoförü, aşçı ve yardımcı personelimizde tam gün hizmet vermektedir. Merkezimizde, Diyaliz tedavi hizmeti almak isteyen, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK ve Yurt Dışı Sigortalı olan hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Özel Çınar Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çınar Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8 Kütahya/Merkez  
Telefon 0 (274) 222-0333
Fax
E-Mail

Özel Çınar Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Çınar Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Çınar Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Çınar Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çınar Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çınar Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Çınar Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Mikrobiyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Çınar Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Çınar Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -