Özel Frigya Tıp Merkezi

Daha önce Avrupa Göz Kütahya Hastanesinin hizmet verdiği adresde faaliyete geçen Özel Frigya Tıp Merkezi SGK ile anlaşmalı olup ve en iyi şekilde Kütahyalılara hizmet vermek için çalışmaktadır.

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 100. Yıl Mah. 1.Gözde Sk. No:8 Merkez  
Telefon 0 (274) 333-0386
Fax
E-Mail

Özel Frigya Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Nerede
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Randevu Alma
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kardiyoloji

-Göz Hastalıkları

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Doktorları
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -