Özel Frigya Tıp Merkezi

Daha önce Avrupa Göz Kütahya Hastanesinin hizmet verdiği adresde faaliyete geçen Özel Frigya Tıp Merkezi SGK ile anlaşmalı olup ve en iyi şekilde Kütahyalılara hizmet vermek için çalışmaktadır.

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:100. Yıl Mah. 1.Gözde Sk. No:8 Merkez  
Telefon Tel:0 (274) 333-0386
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Nerede
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Randevu Alma
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezi Doktorları
Özel Frigya Tıp Merkezi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -