Özel Kütahya Anadolu Hastanesi

Akademik değerlere önem veren tıbbı kadromuz ve yetkin çalişanlarımız ile vermekte olduğumuz nitelikli sağlık hizmetini sürekli geliştirerek sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmektir. Güncel tıbbi yaklaşımları etik ve güvenilir bir ortamda sunmaktir.
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:ALİ PAŞA MAHALLESİ FATİH SULTAN MEHMET BLV.NO:9 PK:43020 MERKEZ/KÜTAHYA
Telefon Tel:0 274 226 42 42
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Kütahya Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kütahya Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız Diş Sağlığı, Beslenme & Diyet, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Geleneksel Tamamlayıcı Tıp, Genel Yoğun Bakım, Göğüs Hastaliklari ve Tüberküloz, Dahiliye, Dermatoloji (Cildiye), Fizik Tedavi Rehabiltasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastaliklari, Kardiyoloji, Kulak Burun Bogaz, Koroner Yoğun Bakım, Nöroloji, Psikiyatri, Psikoloji, Odiometri, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Biyokimya, Beyin Cerrahisi, Genel Cerrahisi, BiyoKimya, Radyoloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Kütahya Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -