Özel Ordu Umut Hastanesi

Özel Ordu Umut Hastanesi sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışmaları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan örnek bir kuruluştur.
Özel Ordu Umut Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ordu Umut Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şahincili Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:218 / ORDU
Telefon Tel:0 452 234 90 30
Fax Fax:0 452 234 34 97
E-Mail E-Mail:info@umuthastanesi.com.tr
Özel Ordu Umut Hastanesi Nerede
Özel Ordu Umut Hastanesi Randevu Alma
Özel Ordu Umut Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ordu Umut Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ordu Umut Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ordu Umut Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer TıpRadyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ESWL, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Ordu Umut Hastanesi Doktorları
Özel Ordu Umut Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -