Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi

Hastalarına yönelik hizmet anlayışını her geçen gün geliştiren Nefro Ordu Diyaliz Merkezi, sektörünün dünya standartlarındaki en son teknolojik donanımına sahip, tecrübeli uzman kadrosuyla hastaların sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel bir ekip ile çalışmasını sürdürüyor. Merkezimizde ayrıca Hepatit B’li hastaların makine, oda ve tuvaleti; Hepatit C’li hastaların makineleri, pozitif hastalardan ayrı katta bulunmaktadır. Dinlenme salonu, kütüphanesi, her hastaya ait dolap ve soyunma kabinleri ile donatılan Nefro Ordu Diyaliz Merkezinde tedavi gören hastalara tabldot usülü kahvaltı ve yemek servisi yapılmaktadır. Diyalize giren her hastanın yatağında ayrı bir LCD Televizyon ve DVD Oynatıcı bulunurken, hastalar istedikleri filmi seyretme ve günlük gazete okuma imkanı bulabilmektedir.

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şirinevler Mah. Turgut Özal Bulvarı No:47 ORDU / TÜRKİYE  
Telefon 0 452 233 88 60
Fax 0 452 233 88 59
E-Mail

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -