Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ülkemiz ve bölge halklarının yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile sürekli gelişmek, geliştirmek üzere; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst kalitede sunmak Uygun ekonomik koşullarda, ihtiyaç duyan tüm toplumlara sağlık hizmeti sunmak, Sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, İçindeki insan sevgisi sürekli artan, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, hekimler-sağlık uzmanları-destek hizmetlerinden oluşan ekipleri desteklemektir.Türkiye’nin ve bölgemizin; Kaliteli sağlık hizmeti sunan, insan odaklı yaklaşımı benimseyen öncü uygulamaları ile sadece Türkiye’nin değil bölgesinin lider sağlık grupları arasında olmak.

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bucak Mh. Nefsi Bucak Cad. Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi No: 94/1 Pk:52200 Ordu / Altınordu  
Telefon (0452) 225 01 85
Fax (0452) 225 01 90
E-Mail ordudhs8@saglik.gov.tr

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Polikliniklerimiz

-Cerrahi Kliniklerimiz

-Özellikli Hizmetler

-Yoğun Bakım Kliniği

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -