Trakya Üniversitesi Hastanesi

Trakya Üniversitesi Hastanesi üst düzey sağlık bakımı, eğitimi ve danışmanlığı hizmetlerini toplumsal sorumluluğunun bilinciyle, bilimsellikten ve etik değerlerden ödün vermeden çevreye saygı ile gerçekleştirir. Yaşam kalitesinin arttırılmasına önemli katkı sağlar. Sağlık kurumlarıyla işbirliğinde örnek ve öncü olmayı esas alır. Hasta beklentilerini karşılama ve memnuniyeti arttırmanın yanı sıra, çalışanların yaratıcılıklarını kullanabildiği ortamlar geliştirerek kaliteyi sürekli kılar.Sağlık hizmetleri ve eğitiminde tercih edilen, etik değerlere ve çevreye duyarlılığı ile tanınan, üstün nitelikli ekibi ve ileri teknolojisi ile kaliteli hizmeti üretmeyi başarmış, ulusal ve uluslararası alanda güvenilir, başarılı ve öncü bir sağlık kurumu olmaktır.
Trakya Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Trakya Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi 22030 Balkan Yerleşkesi / EDİRNE
Telefon Tel:0(284) 235-76-41-49 0(284) 236-09-09-10-11-12-13-14-15
Fax Fax:0(284) 235-34-51
E-Mail E-Mail:bashekim@trakya.edu.tr
Trakya Üniversitesi Hastanesi Nerede
Trakya Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Trakya Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Trakya Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Trakya Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Trakya Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Patoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Acil Tıp, Adli Tıp, Aile Hekimliği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Farmakoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Halk Sağlığı, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Tıbbi Genetik, Anatomi, Biyofizik, Biyokimya, Fizyoloji, Histoloji Embriyoloji, Kan Merkezi, Merkez Laboratuvarı, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Tıbbi Biyoloji, Uyku Laboratuvarı
Trakya Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Trakya Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -