Özel Trakya Hastanesi

Bölgesinde teknolojik gelişmelerde öncü olma özelliğini devam ettirerek hizmet kalitesini sürekli arttıran, hasta memnuniyeti odaklı çağdaş bir sağlık kuruluşu olmak.Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde; etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunumunu ekonomik olarak gerçekleştiren bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Trakya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Trakya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Cad. No:168 EDİRNE
Telefon Tel:0284 225 00 00
Fax Fax:0284 213 92 00
E-Mail E-Mail:info@ozeltrakyahastanesi.com.tr
Özel Trakya Hastanesi Nerede
Özel Trakya Hastanesi Randevu Alma
Özel Trakya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Trakya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Trakya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Trakya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi Ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroloji, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları, İç Hastalıkları, Güzellik Ve Estetik Ünitesi, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi, Çocuk Hastalıkları, Check Up, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Acil Servis
Özel Trakya Hastanesi Doktorları
Özel Trakya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -