Özel Diyamar Diyaliz Merkezi

Hizmet kalitemizi ve performansımızı sürekli iyileştirmek, Çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak ve buna bağlı olarak hasta memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak, Deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü uzman kadromuzla hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak, Hasta ve çalışan haklarına saygılı olmak, Sektördeki yenilikleri takip ederek bunlara uygun tedavi hizmeti sunmak, Yasal, bilimsel ve etik kurallara uygun davranmak.Hasta ve hasta yakınlarının haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, hasta ve çalışanlarımızın güvenliğini önemseyen ve kurumsal kimliğimizle aranan örnek bir kurum olup tıp bilimindeki tüm yenilikleri takip ederek kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Özel Diyamar Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Diyamar Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Diyamar Diyaliz Merkezi Şükrü Paşa Mah. Şerif Bilgen Cad. Türkoğlu 2 Ap. No: 2 EDİRNE  
Telefon 0284 – 213 34 98
Fax
E-Mail info@diyamardiyaliz.com

Özel Diyamar Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Diyamar Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Diyamar Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Diyamar Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Diyamar Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Özel Diyamar Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Diyamar Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Diyamar Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Diyamar Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -