Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi

reklam
Hastanemizin tüm kaynaklarını verimli kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan güvenliğini, memnuniyetini önemseyen; güler yüzlü, etik, hasta haklarına saygılı hizmet vermek ve takım çalışması içinde hedeflerimizi büyütmeye çalışmaktır.Bölgemizde çağdaş tıbbın tüm olanaklarını kullanan uluslar arası standartlardatanı, tedavi ve bakım hizmeti veren bir sağlık merkezi konumuna gelmektir.
Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fatih Mahallesi Şehit Sercan Gedikli sokak No:1 Yeni Toki Merkez/Edirne
TelefonTel:0 284 214 55 10 – 17
Faxhttps:0 284 214 55 18
E-MailE-Mail:edirnedhs4@saglik.gov.tr
Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Nerede
Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Sultan 1.Murat Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sultan 1.Murat Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beyin Ve Sinir Cerrahisi,Çocuk Cerrahisi,Diş Polikliniği (Havsa Ünitesi),Gastroenteroloji Cerrahisi,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları Ve Doğum,Kalp Ve Damar Cerrahisi,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Ortopedi Ve Travmatoloji,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Üroloji,Aile Hekimi,Anestezi ve Reanimasyon,Çocuk Alerjisi Ve İmmünolojisi,Çocuk Endokrinolojisi,Çocuk Nefrolojisi,Çocuk Nörolojisi,Çocuk Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları,Deri Ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji,Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Hematoloji,İç Hastalıkları,Kardiyoloji,Nefroloji,Neonatoloji (Çocuk Yenidoğan),Nöroloji Hastalıkları,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Laboratuvar ve Radyoloji
Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Sultan 1.Murat Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -