Özel Ekol Hastanesi

Hastasına değer veren, konusunda uzman hekim ve sağlık çalışanları ile kalite standartlarına uygun, nitelikli etik tıp anlayışı ve günümüzün sunduğu son teknolojik uygulamalarla sürekli gelişen sağlık hizmeti sunmak. Toplumun her kesiminden hastaya,Nitelikli etik tıp anlayışı ve son teknolojik uygulamalarla, uygun ekonomik koşullarda, Uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak,İnsana değer veren üstün nitelikli hekimler ve sağlık çalışanları ile kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve kurumumuz bünyesinde güven içinde mutlu çalışmalarını sağlamak. Ekip ruhu ve anlayışı içerisinde yüksek kalite de sağlık hizmeti sunmak , Bölgemizde ve Ülkemizde lider olmak , Hasta ve çalışan memnuniyetinde ülkemizde hizmet veren kurumlar arasında ilk sırada yer almak. Hastane olarak Türkiye de Model, Uluslararası platformda örnek gösterilen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Hedef sürecinde, üstün nitelikli ekibi ve modern altyapısı ile Yurt içinden ve Yurt dışından tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit sağlık hizmeti sunarak, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini oluşturmak, kendilerini güven içinde hissettikleri bir kuruluş olmayı hedeflemektir.

Özel Ekol Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ekol Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kocasinan Mah. Muammer Aksoy Cad. Edirne/Merkez
Telefon 0 284 236 10 10
Fax
E-Mail info@ekolhastanesi.com

Özel Ekol Hastanesi Nerede
Özel Ekol Hastanesi Randevu Alma
Özel Ekol Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ekol Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ekol Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ekol Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Beslenme ve Diyet

-Biyokimya Laboratuvarı

-Cildiye

-Dahiliye

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Kulak Burun Boğaz 

-Radyoloji 

-Obezite Cerrahisi

-Nöroloji

-Güzellik Merkezi 

-Anestezi ve Reanimasyon

-Göz Hastalıkları

-Üroloji 

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Acil Servisi

-Göğüs Hastalıkları

-Kardiyoloji 

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Özel Ekol Hastanesi Doktorları
Özel Ekol Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -