Tomarza Devlet Hastanesi

Hastanemizde Sağlık Bakanlığı Politikaları çerçevesinde insan ve hasta haklarına saygılı, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden çağdaş bilgi, donanım ve uygulamaları içeren hasta/çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren sağlık hizmeti sunmak.En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, etkili ve verimli bir hizmeti sunmak ve hasta-çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Tomarza Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tomarza Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres KURTULUŞ MAH. KAYSERİ CAD. TOMARZA/KAYSERİ  
Telefon 0352 661 50 05
Fax 0352 661 55 10
E-Mail tomarzadh@saglik.gov.tr

Tomarza Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tomarza Devlet Hastanesi Nerede
Tomarza Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tomarza Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tomarza Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tomarza Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tomarza Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Polikliniği

-Aile Hekimi Polikliniği

-Anestezi Polikliniği

-Çocuk Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

-Genel Cerrahi Polikliniği

-Kadın Doğum Polikliniği

-Diyet Birimi

-Evde Bakım Hizmetleri Polikliniği

Tomarza Devlet Hastanesi Doktorları
Tomarza Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -