Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi

Modern teknolojiyi ve güncel bilgileri kullanırken vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden “önce insan ” ilkesinden yola çıkarak saygılı, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak. Yaygın, erişimi kolay ve güler yüzlü hizmet sistemi, Bilgi beceri ile donanmış, yüksek motivasyonla çalışan sağlık personeli ile toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunmak memnun hastalarımızın sayısını arttırmak en önemli görevimizdir.Bölgemizde sağlıkla ilgili yeniliklerin tasarımcısı, uygulayıcısı, öncü gücü olmaya devam etmek, Çağdaş alt yapısı, üstün nitelikli ekibi ile hastaların ve çalışanların bütünsel memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi ile “referans bir hastane” olmak.

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fevzipaşa Mah. Fehime Faik Kocagöz Cad. Köyaltı Mevkii No:16 Söke / AYDIN 09200  
Telefon 0 256 5182361
Fax 0 256 5121226
E-Mail sokefehimefaikkdh@saglik.gov.tr

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Nerede
Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Randevu Alma
Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Palyatif Bakım Merkezi

-Hemodiyaliz

-Uyku laboratuvarı

-Fizyoterapi Ünitesi

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Doktorları
Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -