Özel Kuşadası Hastanesi

Kuşadası gibi Turizm açısından önemli bir bölgede var olan kamu sağlık kuruluşları ile gerekli sağlık hizmetinin çağdaş düzeyde karşılanamadığını tespit eden Güney Tıp Özel Sağlık Hizmetleri A. Ş. 1997 yılında hastane yatırımı yapma kararı almıştır. Çoğu hekim olan şirket ortakları; 1 yıl gibi kısa bir sürede inşaat ve organizasyon sürecini tamamlayarak, 13-03-1998 tarihinde hastane açılışını gerçekleştirmişlerdir. Özel Kuşadası Hastanesi şehir merkezinde 5400 m² kullanım alanına sahiptir. Ortalama 24 m² genişliğindeki odalarıyla hastanemiz, modern tıbbi donanım yanında hasta ve refakatçisinin maksimum konforunu sağlayan her türlü olanağa sahiptir. Taahhütlerimiz * Hastalar arasında ırk, dil, din, cinsiyet, sınıf, sosyal ve politik zümre farkı gözetilmeyeceğini, * Hastanın sağlık güvenliğini herşeyin üzerinde tutan bir sağlık hizmeti sunulacağını * Hastaya, mesleğinin icrasına müdahale edilmeyen bir hekimce bakılacağını * Hastanın tedavisinin zorunlu bir sonucu olarak vücut bütünlüğünü bozucu, ileriki yaşam kalitesini etkileyici müdahale ve tedavi şekillerinde hastanın veya vasisinin onayı ile müdahale edileceğini (acil durumlarda onay alınmaz) * Hastanın hastalığıyla ilgili sırlarının yasal zorunluluk olmadıkça ebediyen saklı tutulacağını, * Hastanın hastalığıyla ilgili bilgilendirileceğini, * Tedavi sonucunda olabilecek komplikasyonlarla ilgili olarak uyarılacağını * Hastaya tedavinin her aşamasında bilgi verileceğini, * Tedavinin getireceği maddi ve manevi sonuçlar hakkında aydınlatacağını, * Hastaya hastalığı hakkında başka bir hekimden görüş alma veya hekim seçme hakkını tanınacağını * Yatarak tedavi olan hastaya taburcu olurken epikriz (hasta dosyası özeti) verileceğini, * Hastaların yaşamlarıyla ilgili kararları kabul ve red de dahil kendisinin vermesini.
Özel Kuşadası Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kuşadası Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Özel Kuşadası Hastanesi Türkmen Mah. Ant. No:21 Kuşadası / AYDIN
Telefon Tel:0 256 613 16 16
Fax Fax:0 256 613 20 83 – 84
E-Mail E-Mail:info@kusadasihastanesi.com
Özel Kuşadası Hastanesi Nerede
Özel Kuşadası Hastanesi Randevu Alma
Özel Kuşadası Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kuşadası Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kuşadası Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kuşadası Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diyetisyen, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak, Burun ve Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Mikrobiyoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel Kuşadası Hastanesi Doktorları
Özel Kuşadası Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -