Özel Egemed Hastanesi

Çağdaş teknoloji ve bilimsel çalışmaların ışığında güvenilir, nitelikli, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan sürekli kendini geliştiren, yenileyen ve bölgemizde tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır. Türkiye’de özel hastanecilik kavramını “kişiye özel hastanecilik” ile değiştirmeye hazırlanıyoruz. Dört dörtlük hizmetleri ile kişiye özel hastanecilik konseptini yaratan hastane olmak için çalışıyoruz. Bölgenin en iyi hastanesi olma hedefi ile çıktığımız yolu, bölgenin en iyi zincir hastaneler gurubu olma hedefi ile değiştirerek yolumuza devam ediyoruz.
Özel Egemed Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Egemed Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenicami Mah. Nihat Aşkın Cad. No:7 Söke – AYDIN / TÜRKİYE
Telefon Tel:0 256 518 14 23
Fax Fax:0 256 518 14 24
E-Mail E-Mail:info@egemed.com.tr
Özel Egemed Hastanesi Nerede
Özel Egemed Hastanesi Randevu Alma
Özel Egemed Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Egemed Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Egemed Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Egemed Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
KOAH Balon Tedavisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Kardiyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Cildiye, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Göz Hastalıkları, Psikiyatri, Genel Yoğun Bakım, Psikolog, Klinik Laboratuvar, Radyoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Güzellik Merkezi, Uyku Laboratuvarı, Saç Ekim Ünitesi, Diyetisyen
Özel Egemed Hastanesi Doktorları
Özel Egemed Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -